Dnes vám ukážeme pilates cviky. Spousta lidí totiž hledá pilates cviky, pilates se u nás stále více oblíbené a stále více lidé se chce naučit správné provedení jednotlivých pilates cviků. Při cvičení pilates je vždy důležité soustředění a koncentrace.

Pilates a jeho cviky

Pilates je cvičební metoda, kdy se pilates cviky provádějí pomalé a koncentrovaně, důležitá je také kontrola dechu. K cvičení pilates vám postačí obyčejná podložka na cvičení, stejně vám poslouží obyčejná kalimatka do stanu. Pohybu při cvicích piilates by měly vycházet ze svalů centra (sem patří břicho, bederní část a zadek). Pilates cviky vyžadují vždy kontrolovaný pohyb při jednotlivých cvicích, tedy žádné rychlé a nekontrolované pohyby.

Pilates cviky video

Pilates cviky vám místo dlouho popisu představíme pomocí videí, kde uvidíte přesně jak se mají provádět jednotlivé pilates cviky. Můžete se na pilates cviky podívat nejprve na videu a poté si provedení cviky pilates zkuste na vlastní kůži.

Pilates cviky zaměřené na zadek a stehna
Podívejte se na povedené video, kdy uvidíte jak provádět jednotlivé pilates cviky zaměřené na problémy partie žen, tedy zadek a stehna.

Pilates cviky pro začátečníky video
Podívejte se na další video z pilates cviky, uvidíte jednotlivé pilates cviky pro naprosté začátečníky.