Řešíte neustálé problémy se svojí viditelnou nadváhou? Obtěžují vás povislá a všudypřítomná kila navíc, jež ničí váš osobní a pracovní život? Nebaví vás dlouhodobé hubnutí, které jste stejně nebyli schopni poctivě dodržovat? Pak se vydejte jinou, avšak zcela nejistou a daleko drastičtější cestou.

V průběhu několik následujících řádků vám odpovíme na otázku, jak zhubnout za 4 dny. A vězte, že u některých jedinců je to dosažitelný cíl. To bychom ale předbíhali, pojďme se na vše podívat pěkně popořadě.

Omezte stravu a příjem tekutin

Ač se to může zdát jako naprostý nesmysl, je tento podtitulek článku správný. Pakliže chcete zhubnout během čtyř dnů hned několik kilogramů, je třeba, abyste v maximální míře omezili konzumaci potravin. Zaměřte se pouze na ovoce a zeleninu v malých dávkách, i když se vám bude zdát, že hladovíte.

Jak zhubnout za 4 dny? To je otázka, s níž souvisí i pitný režim. Normálně je třeba dodržovat přísun dostatečného množství tekutin. V tomto případě to udělejte naopak. Hranicí by vám měla být hodnota 1 litr za den.

Vysoká fyzická aktivita

Vše výše zmíněné zkombinujte také se sportem a fyzickým vypětím. Právě tak si zaručíte odpovídající spalování tuků a potřebné odvodnění těla. Ideálně, budete-li volit spíše aerobní cvičení.

  • Spinning
  • Chůze nebo běh
  • Plavání v bazénu
  • Kolo

Odpovídající regenerace

V neposlední řadě neopomíjejte ani na odpočinek a dopřejte si alespoň 5 hodin spánku denně, abyste svému tělu naopak neublížili. Poměrně důležitá je i sauna, která vám jistě prospěje. Jak zhubnout za 4 dny pak můžete vykládat svým známým, pakliže docílíte svého.

Někdo zhubne jedno kilo, pod jiným se ručička na osobní váze propadne až o pět kilogramů. Jde o poměrně náročný a krátkodobý hubnoucí proces, s nímž se tělo každého jedince popasuje naprosto odlišně.